W skład szkolnego samorządu uczniowskiego wchodzą:

1. Max Pakosz- przewodniczący

2. Emilia Wyleżałek- zastępca przewodniczącego

3. Julia Kujawiak- zastępca przewodniczącego

Samorząd szkolny został wybrany przez uczniów naszej szkoły we wrześniu 2021 r. Do samorządu kandydowało 11 kandydatów z klas ósmych i siódmych.

Na pierwszym zebraniu samorząd szkolny zaplanował działania na I semestr roku szkolnego 2021/2022.

Spośród wszystkich zaplanowanych działań udało się zrealizować następujące:

- szkolny turniej Brawl Stars

- Halloween- quiz halloweenowy z nagrodami

- Mikołajki z SP 2

- quiz świąteczny o nauczycielach z SP2

Samorząd uczniowski ściśle współpracuje ze szkolną Radą Rodziców. Dzięki pomocy Rady Rodziców udało się uzyskać nagrody dla najlepszych w turnieju Brawl Stars, quizie hallowenowym oraz słodycze z okazji Mikołajek.

W II semestrze planujemy następujące działania:

- poczta walentynkowa oraz walentynkowy quiz

- Dzień św. Patryka

- Dzień zagadek