Ciepłe i puchate czy zimne i kolczaste?

Co to jest ciepłe i puchate?- macie jakiś pomysł? A co to jest zimne i kolczaste? Uczniowie klasy 2a już wiedzą. Dobre słowa=puchate i ciepłe, dodają nam sił i energii. Lubimy je słyszeć od innych. Złe słowa=zimne i kolczaste, zawsze nas ranią. Zgodnie stwierdziliśmy, że na codzień chcemy otaczać się tym co miłe i puchate. A Ty co wybierasz? Ps. Wykonaliśmy również eksperyment pokazujący oddziaływanie emocji i wypowiadanych słów, do którego zachęcał Masaru Emoto. "Zły" ryż (kierowaliśmy w jego stronę niedobre uczucia) szybko zmienił kolor i pokrył się pleśnią. Z kolei "dobry" ryż (kierowaliśmy do niego dobre słowa i myśli) wciąż jest biały i nieskazitelny.