Szkolny Konkurs Literowania „Spelling Champion”

4 lutego 2022 r odbył się Szkolny Konkurs Literowania „Spelling Champion” dla klas trzecich. Uczestnikami konkursu było 8 zwycięzców klasowych konkursów literowania (z klas IIIa, III b i III c)

Konkurs objął trzy etapy: dyktando, literowanie zapisanych wyrazów oraz literowanie wyrazów na czas. Wszyscy uczestnicy wspaniale zaprezentowali znajomość alfabetu oraz umiejętność trzymania nerwów na wodzy, zwłaszcza przy literowaniu wyrazów na czas. Po podsumowaniu punktów wyłoniono czterech zwycięzców:

Zwycięzcy konkursu:

I miejsce – Michał Frej
II miejsce – Emilia Łabno
III miejsce – Zuzanna Sukiennik
IV miejsce – Maria Sęczkowska El Bouchichi

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Konkurs zorganizowali nauczyciele j.angielskiego: p. Bem i Jochlik oraz p. Staś