• Sonia

Aktywny, wiosenny weekend

sports-shoes-4101291__340.jpg

Kochane Świetliki!

Nasza wiosna jednak przypomniała sobie o nas i wszystko wskazuje na to, że przed nami piękny, słoneczny, wiosenny weekend.

Zachęcam do aktywności na świeżym powietrzu. Nawet krótki spacer w parku wpłynie pozytywnie na nasze samopoczucie i zdrowie. Jest jeszcze wiele innych możliwości np.: jazda na rowerze, gimnastyka, gry zespołowe i wiele innych. Do Was należy wybór. Zachęcam do wykonania kilku zdjęć z Waszych spacerów lub zabaw i przesłania ich na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wstawimy Wasze zdjęcia na naszą stronę.

Pozdrawiam gorąco,

p.Dominika

BIP SZKOŁY

BIP

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.