Jak pomóc dziecku w nauce bez nerwów i starty czasu?

Polecam Państwu kolejny ciekawy webinar, z którego dowiecie się jak wspomóc dziecko w nauce, bez stresu.

webinar-link

Praca z dzieckiem wysokowrażliwym i lękliwym- Webinarium

Drodzy Rodzice, mając na uwadze to jak różne są nasze dzieci i w jak trudnych czasach przyszło im dorastać, zachęcam Państwa do udziału w poniższym Webinarium. Mam nadzieję, że pozwoli ono Państwu lepiej zrozumieć nasze dzieci.

bezpłatny webinar- link

Wstyd u dzieci- ABC dla Rodzica (webinarium)

Jako rodzice chcielibyśmy, żeby nasze dzieci były odważne, chętnie występowały przed innymi, miały wielu przyjaciół. Nie wszystkie dzieci są tak otwarte, dlaczego? Zachęcam Państwa do posłuchania webinarium na temat wstydu u dzieci.

webinarium- link

Mistrz pamięci

Często zastanawiamy się jak pomóc dziecku się skoncentrować i lepiej zapamiętywać poznane wiadomości. Polecam Państwu darmowy webinar, dzieki, któremu dowiecie się w jaki sposób polepszyć pamięć i koncentrację Waszych pociech.

zapisy na bezpłatny webinar

Jak rozmawiać z dziećmi o wojnie?

Czasopismo Charaktery zaprasza na webinar- 27 lutego 2022r. o godz.19:00.

Podczas webinaru będą poruszane następujące zagadnienia:

• jak odpowiadać na trudne pytania dzieci o wojnie na Ukrainie?

• co mówić dzieciom, gdy sami nie znamy przyszłości i jej się obawiamy?

• jak wspierać swoje zdrowie psychiczne i nie przekładać własnych lęków na dzieci?

• czy oglądać przy dzieciach wiadomości, czy lepiej nie?

• jak walczyć z poczuciem bezradności?

webinar-link

poradnia poMOC- przydatne materiały

artykuł- link

Jak wspierać dziecko z depresją?

TRENER mgr Magdalena Perzyńska – pedagog, socjoterapeuta, arteterapeutka, psychoterapeutka systemowa, od lat związana z licznymi instytucjami wspierającymi kompetencje rodzicielskie oraz rozwój dziecka w różnych etapach życia. Zaprasza na bezpłatny webinar. Jak wspierać dziecko z depresją?

webinar- link

Jak zmotywować dziecko do nauki?

Jako rodzice często zadajemy sobie pytanie jak zachęcić nasze dzieci do nauki? Polecam państwu artykuł "Jak zmotywować dziecko do nauki" może znajdziecie Państwo pomysł na zachęcenie dzieci do nauki bez marudzenia.

Sprawdź