Merry Christmas, everyone!

W okresie przedświątecznym nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej wymianie kartek świątecznych. Na zajęciach języka angielskiego klasy 3c, 4a, 4b oraz 6a wykonała przepiękne kartki bożonarodzeniowe dołączając do nich życzenia w języku angielskim. Dzielna Fabryka Elfów z klasy 4a miała nie lada zadanie by wybrać 40 najładniejszych kartek by następnie- mając wsparcie Szkolnej Rady Rodziców - rozesłać je do 40 szkół podstawowych z różnych stron Polski. Po paru dniach do podekscytowanych uczniów dotarły kartki z wymiany- od dzieci z Zamościa, Kościerzyny, Torunia, Sieradza, Sopotu, Łodzi, Wrocławia i wielu innych miast w Polsce. Otworzyć ręcznie robioną kartę niespodziankę to jednak nie to samo co dostać sms-a.
Samych radości oraz wszelkiego dobra życzą zmęczone, ale szczęśliwe Elfy z resztą ekipy.