Kartki Bożonarodzeniowe

Ze Świętami Bożego Narodzenia związanych jest wiele tradycji. Jedną z nich jest wysłanie kartek świątecznych.
Najpiękniejsze kartki świąteczne, które sprawiają największą radość to oczywiście te, które są wykonane własnoręcznie.
Uczniowie naszej szkoły pod opieką Pani Dobras oraz Pani Michalskiej aktywnie zaangażowali się w tworzenie kartek Bożonarodzeniowych. Samodzielnie wykonane kartki wraz z życzeniami płynącymi prosto z serca zostały wręczone urzędnikom naszego miasta w imieniu całej społeczności SP 2. Uczennice VIII a odwiedziły między innymi w Urząd Miejski, Wydział Edukacji oraz w Komisariat Policji. Nie zapomnieliśmy także o sympatycznej sprzedawczyni w „Słodkiej Chatce”.
Wszystkim życzymy zdrowych i wesołych ŚWIĄT!
Organizatorzy akcji: Grażyna Brewko, Justyna Kowalska