Jestem czytelnikiem biblioteki

W kwietniu swoją przygodę z biblioteką rozpoczęli uczniowie klas pierwszych. Pełnoprawnymi czytelnikami, mogącymi teraz korzystać również z wypożyczalni, zostali podczas tradycyjnej już uroczystości pasowania na czytelnika. Towarzyszyły im w tej ważnej chwili mole książkowe, które opowiedziały maluchom trochę o sobie i swojej pasji czytania książek oraz zaprosiły je do wspólnej zabawy, polegającej na rozwiązaniu bajkowo-baśniowego quizu. Dzieci miały też możliwość wykazać się kreatywnością, inscenizując na żywo wiersz: Jana Brzechwy.

strona biblioteki szkolnej