Dulcissima 112

Klasa 4a bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie "Święci z sąsiedztwa". 7 lutego mija 112-ta rocznica urodzin s. Dulcissimy pochodzącej ze Świętochłowic. Z okazji urodzin zacnej Solenizantki zorganizowano akcję "Pomódl się 10 Różańca i wypij kawę w towarzystwie s. Marii Dulcissimy". Klasa 4a zadbała o wszystkie szczegóły: wystrój stołu, urodzinowy tort, zamiast kawy była herbata, w ramach prezentu-dziesiątka różańca w intencji dzieci z misji sióstr Maryi Niepokalanej na Filipinach, a nawet śpiew "200 lat niech żyje nam". Już nie możemy doczekać się kolejnych urodzin!