• Sonia

Co w książkach piszczy?- konkurs biblioteki szkolnej

reading-5069826_960_720.jpg

Biblioteka zaprasza do udziału w konkursie czytelniczym:
Co w książkach piszczy?
Książki bywają różne. Nie tylko opowiadają nam ciekawe historie, pomagają poznawać świat, uczą wrażliwości, ale także często zapraszają do zabawy i stają się inspiracją twórczych działań. Przyjmijcie więc to zaproszenie. Pochwalcie się nie tylko umiejętnością czytania ze zrozumieniem, ale także swoją kreatywnością w odbiorze literatury. Przez kolejne dni  na stronie biblioteki będą pojawiać się zadania konkursowe, które należy  wykonać, włączając się tym samym do wspólnej zabawy słowem...
Szczegóły na stronie biblioteki:

https://bibliotekasp2.pl/wydarzenia-2020-2021/co-w-ksiazkach-piszczy/

BIP SZKOŁY

BIP

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.