• Sonia

Filip Gołąbek Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z j. angielskiego

"Ogromny sukces naszego ucznia"- w piątek 5-go marca dotarła do nas niezwykle radosna wiadomość! Nasz uczeń z klasy 8a- Filip Gołąbek otrzymał tytuł LAUREATA w konkursie kuratoryjnym z języka angielskiego!
Filip z powodzeniem przeszedł przez dwa pierwsze etapy. Trzeci etap wymagał od niego ogromnej wiedzy- nie tylko opanowania słownictwa i gramatyki na poziomie maturalnym, nie tylko wiedzy i płynności językowej ale także ogromnego wyzwania- znajomość historii Stanów Zjednoczonych. Aby zdobyć tytuł laureata, należało uzyskać dziewięćdziesiąt procent poprawnych odpowiedzi. Filip znakomicie poradził sobie z testem, uzyskując tym samym zaszczytny tytuł LAUREATA Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego, co zwalnia go z pisania egzaminu, za który automatycznie przyznaje się 100 procent punktów! Gratulujemy najmocniej Filipowi, podziwiamy za talent językowy oraz włożoną pracę i życzymy dalszych sukcesów. A. Jochlik

BIP SZKOŁY

BIP

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.