Międzyszkolny Konkurs "Mistrz Matematyki" dla kl. I i IIII

W marcu odbył se w naszej szkole konkurs matematyczny pod hasłem "mistrz matematyki"
W konkursie brali udział uczniowie klas trzecich wszystkich radzionkowskich szkół podstawowych. Do konkursu przystąpiło 15 uczniów po 5 z każdej szkoły. Uczniowie musieli rozwiązać 20 zadań , które miały na celu wyłonienie "mistrza matematyki”. Mistrz został wybrany po uzyskaniu największej liczy punktów. Nagrody do konkursu ufundował Urząd Miasta Radzionków. Organizatorami konkursu były pani Jolanta Wieczorek oraz pani Katarzyna Michalska.

 

Natomiast 31 maja miała miejsce specjalna edycja tego samego konkursu dla klas pierwszych.

W konkursie brali udział uczniowie klasy pierwszej naszej szkoły.

Do konkursu przystąpiło 26 uczniów. Uczniowie musieli rozwiązać 11 zadań , które miały na celu wyłonienie „mistrza matematyki kl. I”. Mistrz został wybrany po uzyskaniu największej liczy punktów. „Mistrzem matematyki kl. I” został Oliver Róża , drugie miejsce zajęły Magdalena Szczotarz  i Agnieszka Zawisza a miejsce III przypadło trzem uczniom: Szymonowi Mikina, Julii  Block i Mikołajowi Konikowi. Nagrody zostały zakupione przez organizatora konkursu – Jolantę Wieczorek.

BIP SZKOŁY

BIP

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.