Konkurs międzyszkolny "Mathematics in English"

30 listopada 2011r miał miejsce w naszej szkole konkurs międzyszkolny MATHEMATICS IN ENGLISH- matematyka po angielsku. Pierwszy raz odbył się  konkurs przedmiotowy w innym języku niż język ojczysty. Była to okazja do wykazania umiejętności posługiwania się językiem angielskim w „innych okolicznościach”- zadania były bowiem podane w języku angielskim. Każdy zespół musiał najpierw przetłumaczyć zadanie i rozwiązać go. Eksperyment okazał się ciekawym doświadczeniem dla uczniów  i nauczycieli. 

Zainteresowanie było ogromne. Z trzech naszych radzionkowskich szkół podstawowych zgłosiło się prawie 50-cioro dzieci. To dowód na to, że uczniowie nie boją się nowych doświadczeń i chętnie sprawdzają się w różnych formach pracy i wysiłku intelektualnego. Prace oceniało jury w składzie: Pani Agnieszka Jochlik  - nauczyciel języka angielskiego w Gimnazjum im. Ojca Wrodarczyka, Pan Adam Staś- nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkół Specjalnych oraz Pani Justyna Kozłowska- nauczyciel matematyki w SP nr 2.

BIP SZKOŁY

BIP

Gościmy

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.