• Adam Staś

Konferencja Erasmus+

Dn. 22.11 miała miejsce konferencja dotycząca programu Erasmus+ w naszej szkole. Konferencję zorganizowała nasza szkoła wespół z Kuratorium Oświaty w Katowicach. Nasi nauczyciele, pan Adam Staś oraz Robert Tobór, opowiadali o projekcie realizowanym w naszej placówce. Prelegentem ze strony kuratorium była pani Joanna Sobotnik, odpowiedzialna za program Erasmus+ w naszym województwie. Pani prelegent przedstawiła zgromadzonym gościom rodzaje akcji w ramach programu Erasmus+ oraz w jaki sposób napisać wniosek aby otrzymać dofinansowanie do realizacji projektu. Wśród gości byli przedstawiciele organu prowadzącego naszą szkołę oraz nauczyciele i dyrektorzy z wielu szkół naszego powiatu i nie tylko, min. z Kalet, Radzionkowa, Miasteczka Śląskiego, Tarnowskich Gór oraz Bytomia. Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz mamy nadzieję, że idąc za przykładem naszej szkoły zgromadzeni goście będą mogli lepiej przygotować się do napisania wniosku oraz realizacji własnego projektu Erasmus+ w przyszłości.

BIP SZKOŁY

BIP

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.