• Adam Staś

Zielona szkoła Duszniki Zdrój 2019

Dla uczniów klas 3 nowy rok szkolny rozpoczął się inaczej niż zwykle, zamiast pójść do szkoły, wsiedli do autokaru i wyjechali wraz ze swoimi wychowawcami: p. Michalską, p. Urbańską i p. Wieczorek  na zieloną szkołę. Na miejscu czekało na nich wiele atrakcji: były warsztaty Zumby, dzieci ujawniały swoje talenty plastyczne, wieczorem była dyskoteka.  Uczniowie spacerowali po parku zdrojowym, mieli okazję wejść do Dworku Chopina, posłuchać informacji dot. jego życia i twórczości. Mieli okazję zwiedzić Jamrozową Polanę - Centrum Polskiego Biathlonu. Podczas pobytu na zielonej szkole klasy pojechały na wycieczkę do Kudowy Zdrój. Pierwszym punktem zwiedzania był Szlak ginących zawodów.  Kolejnym punktem wycieczki było Muzeum zabawek oraz pijalnia wód w Kudowie. Ostatnią atrakcją było zwiedzanie Kopalni Złota w Złotym Stoku.  Wszystko co dobre, szybko się kończy, tak też było w przypadku trzecioklasistów. Zieloną szkołę zapamiętały jako fajną przygodę. Galeria zdjęć 

Justyna Urbańska

BIP SZKOŁY

BIP

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.