• Adam Staś

Leśny Park Niespodzianek- wycieczka IV C

Dnia 31 maja 2019r. klasa IV "C" była na wycieczce "Leśnym Parku Niespodzianek" w Ustroniu. Jedną z ciekawszych atrakcji parku były muflony i daniele, które mogli uczniowie karmić z ręki, bo swobodnie przemieszczały się między dziećmi. W zagrodach zobaczyli nasi uczniowie : żubry,jelenie szlachetne, sarny, dziki, żbiki czy jenoty.

Największą atrakcją była sokolarnia i sowiarnia, gdzie podopieczni zobaczyli ptaki drapieżne i sowy na wolności podczas lotów. 
Był czas również na zabawę - na placu zabaw korzystaliśmy z trampolin, huśtawek, karuzel, linowego pająka i tyrolki.
Ostatnią atrakcją była wycieczka na górę Równicę z której  uczniowie podziwiali panoramę Ustronia i okolic. Galeria.

BIP SZKOŁY

BIP

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.