Wielkanocna kartka dla seniora

W związku z zorganizowaniem w naszej szkole konkursu plastycznego pt „Wielkanocna kartka dla seniora” w Wielką Sobotę , jedna z organizatorek konkursu – Pani Karolina Szłapka osobiście zawiozła najpiękniejsze kartki do „Kamiliańskiego Centrum Opieki Paliatywnej” w Tarnowskich Górach”. Kartkami obdarowano dwudziestu mieszkańców oddziału Opieki Paliatywnej oraz personel Centrum. Wielkanocne kartki wykonane przez dzieci z naszej szkoły, sprawiły chorym ogromną radość i wzruszenie. Podarunkami wszyscy byli zachwycenia, dla wielu chorych był to jedyny prezent jaki w tym szczególnym czasie Wielkanocy otrzymali. W imieniu mieszkańców „Kamiliańskiego Centrum Opieki Paliatywnej” w Tarnowskich Górach z całego serca dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za tak szczególną i wyjątkową pomoc w zorganizowaniu tej akcji.

BIP SZKOŁY

BIP

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.