Jak gimnastykować wyobraźnię?

Jak sprawić, aby nasz umysł błyskawicznie podsuwał nam dobre pomysły? Co zrobić, aby nasze myśli nie chowały się z tyłu głowy, gdy chcemy przekazać coś, czy wyrazić? Trenując poszczególne zdolności naszego umysłu, możemy te umiejętności wyćwiczyć.

W czasie lekcji uczniowie klasy 2 a w ramach programu Matematyka z klasą 2-3 rozegrali mecz skojarzeń, zaczęło się od słowa samolot skończyło na pniu. W dalszej części zajęć dzieci zamieniły apaszki wsmoki. Przy włączonej muzyce smoki odwiedziły różne miejsca np. były na meczu piłki nożnej, tańczyły w balecie, latały na drzewami i odwiedziły wiele innych ciekawych miejsc na koniec swojej podróży wylądowały na wcześniej przygotowanych lądowiskach. Na zakończenie zajęć dzieci nadały nową formę papierowym kubkom. Dzięki zajęciom uczniowie dowiedzieli się, jak ćwiczyć wyobraźnię nawet na spacerze. Zapraszamy do galerii.

BIP SZKOŁY

BIP

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.