Otwarcie Zielonej Pracowni

W poniedziałek 29 października w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II miała miejsce uroczystość otwarcia Zielonej Pracowni. Pracownia wyposażona w nowe pomoce dydaktyczne do przyrody i geografii powstała dzięki dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. W szkole powstało miejsce pn. Zielony Zagajnik w którym zdobywanie wiedzy kojarzy się z odkrywaniem, badaniem i poznawaniem świata. Przecięcia wstęgi w czasie otwarcia dokonała dyrektor ZPO w Radzionkowie Pani Joanna Kwiecińska wraz z dyrektorem SP nr 2 im. Jana Pawła II Panem Grzegorzem Kłaczkiem. W uroczystości uczestniczyli również pracownicy Urzędu Miasta Radzionków oraz Radna Pani Weronika Sitarz. Wartość projektu wyniosła 37 820,77 zł. Projekt pracowni „Zielony Zagajnik”, opracowały i zgłosiły do konkursu pn. „Zielona Pracownia 2018” organizowanym przez WFOŚiGW w Katowicach, Panie Joanna Czech i Magdalena Siwiec. Zapraszamy do galerii.

 

 

BIP SZKOŁY

BIP

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.