Warsztaty kulinarno-edukacyjne w klasach czwartych

W poniedziałek 29 października 2018r klasy czwarte uczestniczyły w warsztatach kulinarnych „Zielona kraina” przygotowanych specjalnie dla nich. Każdy uczestnik otrzymał fartuch, jak na prawdziwego kucharza przystało. Dzieci przygotowały koktajl, sałatkę według własnego pomysłu oraz słodką przekąskę. Wszystko zdrowe i smaczne.
Z warsztatów dzieci dowiedziały się między innymi: jak jeść zdrowo i ze smakiem, w jaki sposób przygotować posiłki na bazie świeżych, zielonych warzyw, dlaczego warto jeść różne kasze, uprawiać sport, być aktywnym fizycznie i sięgać po słodycze na bazie naturalnych składników, bez dodatku cukru.
W ten sposób połączona została wiedza z praktyką. Zabawa była przednia, a co ważniejsze, nikt w trakcie warsztatów nie musiał oddać fartucha! Zapraszamy do galerii. Grażyna Brewko

 

BIP SZKOŁY

BIP

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.