Wycieczka klasy 2a i 3 a do Nadleśnictwa w Brynku

W dniu dzisiejszym klasy 2a oraz 3a miały okazję bezpośrednio obserwować ekosystem jakim jest las w okresie jesieni. Podczas wycieczki uczniowie przeszli ścieżką edukacyjną, gdzie Pan Leśnik opowiadał o zwierzętach i zmianach zachodzących w przyrodzie. Dzieci po drodze miały zabawę niby wydawała się łatwa, bo polegała na tym żeby rzucić szyszką w otwór, który był w drzewie. Okazało się, że to nie było wcale takie proste, ponieważ na 43 uczestników tylko jedna osoba trafiła. Po spacerze udaliśmy się izby leśnej i sali dydaktycznej, gdzie czekały na uczestników wycieczki materiały do wykonania pracy z darów jesieni, które zbierali podczas spaceru. Po warsztatach był posiłek – kiełbasa z ogniska. Kiedy już dzieci zjadły i miały dużo sił poszliśmy na plac zabaw. Po zabawie wsiedliśmy do autokaru i wróciliśmy do szkoły. Zapraszamy do galerii.
Justyna Urbańska

BIP SZKOŁY

BIP

Gościmy

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.