Euroweek day 4

Dzisiaj byliśmy na wycieczce w Hucie szkła kryształowego "Violetta". Mieliśmy okazję podziwiać pracę osób wytwarzających wyroby szklane. Dowiedzieliśmy się w jakiej temperaturze szkło staje się plastyczne. Mieliśmy okazję zobaczyć różnego rodzaju zdobienia i przeróżne kryształy. Po zwiedzaniu huty pojechaliśmy do Lądka Zdroju, gdzie spacerowaliśmy, mieliśmy okazję zwiedzić pijalnię wód zdrojowych, poszliśmy na lody. Na rynku w Lądku Zdrój mogliśmy kupić sobie pamiątki.
red. Emilia S. i Maja Ż.

 

Cd:
Po obiedzie poszliśmy na wspaniałe zajęcia multimedialne prowadzone przez wolontariusza z Indonezji - Kimczu. Na prezentacji przedstawiono nam m.in. kulturę Indonezji. Później wolontariuszka Diana dała nam zadanie, abyśmy w kilkuosobowych zespołach napisali i przedstawili naszą interpretację programów telewizyjnych lub reklam w wybranych przez nas kategoriach. Po prezentacji odbyło się rozdanie certyfikatów potwierdzających ukończenie kursu przez każdego z nas oraz pożegnanie z woluntariuszami, które doprowadziło nas do łez...
red. Ola Cz. Patrycja S oraz Zosia S. Galeria.

BIP SZKOŁY

BIP

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.