Srebrni medaliści w I Mistrzostwach Radzionkowa Szkół Podstawowych w szachach

Szachowa drużyna naszej szkoły w składzie: Emilia Socha Vb - 2.5 pkt., Borys Izworski IIIc - 5 pkt., Dominik Trzensiok IIIc - 5 pkt., Szymon Szymański IVb - 5 pkt. i Łukasz Otrębski Vb - 4 pkt., po zaciętej rywalizacji i rozegraniu siedmiu rund wywalczyli II miejsce i tytuł v-ce Mistrza Radzionkowa Szkół Podstawowych w Szachach. Uczniowie naszej szkoły musieli zmierzyć się z zawodnikami wszystkich szkół podstawowych Radzionkowa, którzy zgłosili się do turnieju w liczbie 32 osób. Na wyróżnienie zasługuje Borys Izworski z klasy IIIc, który w klasyfikacji indywidualnej zajął III miejsce. GRATULACJE dla całej drużyny i każdego zawodnika z osobna. Życzymy dalszych sukcesów w kolejnych turniejach. Galeria.

BIP SZKOŁY

BIP

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.