Szkolny Mam talent

Pierwszego dnia wiosny żaden uczeń naszej szkoły nie myślał o wagarach, większość dzieci nie mogła się doczekać, aby przyjść do szkoły. Z inicjatywy przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego – Szymona Niewiadomskiego zorganizowano szkolny konkurs Mam talent. Mogliśmy poznać artystyczne zainteresowania kolegów i koleżanek i docenić ich talenty. Laureatami zostali:
1. miejsce: Leon Rożeń z klasy IVb – gra na perkusji
2. miejsce: Jakub Posmyk z klasy Va i Michał Posmyk z klasy IIIb – gra na gitarze i śpiew
2. miejsce: Zosia Rożeńska i Maks Musioł z klasy Va – gra na skrzypcach
3. miejsce: Karolina Siwakowska z klasy Vb i Julia Block – gra na gitarze elektrycznej i akustycznej
 
GRATULUJEMY !!!
 
Drugą atrakcją tego dnia był pokaz iluzjonistyczny pana Tomasza Kabisa. Zapraszamy do galerii zdjęć.

BIP SZKOŁY

BIP

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.