Konkurs międzyszkolny Maths in English- matematyka po angielsku.

Dnia 07.02.2017 r. jak co roku nasza szkoła organizowała międzyszkolny konkurs Maths in English. W tym roku w konkursie wzięło udział 18 grup z 3 radzionkowskich szkół- SP 1, SP 4 i SP 2. Konkurs polegał na rozwiązaniu 10 matematycznych zadań z treścią w języku angielskim. Uczniowie rywalizowali w 3 osobowych grupach. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:
kl. IV:
1 miejsce: kl. IV A SP 1
2 miejsce: kl. IV A SP 2
3 miejsce: kl. IV B SP 4
kl. V:
1 miejsce: kl. V B SP 2
2 miejsce: kl. V A SP 1
3 miejsce: kl. V A SP 4
kl. VI:
1 miejsce: kl. VI A SP 2
2 miejsce: kl. VI B SP 4
3 miejsce: kl. VI A SP 1
 
Zwycięzcom gratulujemy oraz zapraszamy za rok na kolejną edycję naszego konkursu! Zapraszamy do galerii.

BIP SZKOŁY

BIP

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.