„EKSPLOZJA TALENTÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2”

Tradycją naszej szkoły stało się poszukiwanie wielkich talentów wśród młodego pokolenia. Właśnie z tego powodu dnia 14.12.2016r. nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej zorganizowali kolejny „Międzygminny Konkurs Młodych Talentów”. W murach naszej szkoły pojawiły się dzieci mające niecodzienne zdolności. Poziom jaki zaprezentowały był bardzo wysoki i każdy występ zachwycał publiczność oraz wybitne jury , w składzie którego zasiedli: pan dyrektor Grzegorz Kłaczek, pani Karina Bisaga oraz pan Bronisław Lewandowski. Występy młodych talentów uświetnili członkowie jury, zapraszając nas na przygotowany koncert kolęd i pastorałek. Po zakończonej prezentacji uczestników konkursu,

przedstawiciele jury po burzliwej naradzie wyłonili zwycięzców. I miejsce otrzymał Tomasz Mazurkiewicz z klasy II a SP 2 z Radzionkowa, który porwał publiczność swoją grą na perkusji. II miejsce zdobyły trzy dziewczyny: Natasza Kuboszek ( klasa III - Szkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu), Laura Lubos (klasa IIIa - Szkoła Podstawowa nr 2 w Radzionkowie) oraz Magdalena Wylężek (klasa II a – Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzionkowie). III miejsce wywalczyły: Marta Zając i Paulina Błaszczak (kl.II Szkoła Podstawowa w Orzechu) oraz Oliwia Wiśniowska i Helena Waniec (klasa IIb – Szkoła Podstawowa nr 4 w Radzionkowie). Wyróżnienia przypadły Zuzannie Posmyk (kl. IIa – Szkoła Podstawowa nr II w Radzionkowie), Julii Bisikiewicz i Julii Frej (klasa III d – Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzionkowie) oraz Sandrze Urbańczyk (klasa IIIc – Szkoła Podstawowa nr 2 w Radzionkowie). Laureaci konkursu otrzymali piękne nagrody, ufundowane przed rodziców klasy IId i IIIc z Szkoły Podstawowej nr II im. Jana Pawła II w Radzionkowie. Serdecznie im za to dziękujemy! Zapraszamy do galerii.

BIP SZKOŁY

BIP

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.